1)  Kredi kartı ile ödeme 
Sipariş ekranındaki Online Ödeme seçeneğinden sizin için uygun bankayı seçerek ilgili hesap numarasına ödeme yaptıktan sonra ödeme bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Ödemeler sistemimize otomatik düşer fakat ödeme bildirimi yapmanızda fayda vardır.

2) Sipariş Bedeli İadesi
Olası sipariş iptalinde siparişiniz 0-72 saat içinde başlamadıysa ve TakipciSatinAldim.com siparişinizin teslimini taahhüt edemiyorsa ödeme yapmış olduğunuz kanal aracılığıyla üç iş günü içerisinde ödemeniz iade edilir. Otomatik başlamış olan siparişlerin iptali yoktur ve iadesi gerçekleştirilemez. 

4) Teslimat
Sosyal medya hizmeti satın aldığınızda hizmetin tamamlanması ile teslimat yapılmış olur. Tamamlanma süreleri alınan her hizmet için değişiklik gösterir. Siparişinizi oluşturduktan sonra en kısa süre içinde siparişleriniz tamamlanır. Oluşturmuş olduğunuz siparişin teslim süresi ile ilgili bilgiyi Canlı Desteğimizden öğrenebilirsiniz.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

6) Düşen Takipçilerin İadesi
Aksi belirtilmedikçe kaybedilen, silinen, güncellemeden etkilenen takipçilerin telafisi ve iadesi yoktur. Yalnızca  garantili servislerimizde belirtilen gün kadar telafi hizmeti mevcuttur. 

7) Sipariş verirken dikkat edilmesi gerekenler

  • Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.
  • Profiliniz gizli konumundayken sipariş oluşturursanız sistem sipariş durumunuzu tamamlandı olarak gösterir ve işlem ücretiniz iade edilmez.
  • Bir sipariş bitmeden aynı adres için başka sipariş girmemelisiniz.
  • Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerinizi değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.
  • +18, adult, iddaa kupon satış hesabı ya da yasa dışı kumar vb. hesaplar için sipariş oluşturulması yasaktır.

 

Sitemizden hizmet alan her müşteri yukarıda yazmakta olan koşulları otomatik olarak kabul etmiş sayılır. 

Hizmet şartlarımız yukarıda belirtilmiştir.

TakipciSatinAldim.com