Instagram’da Gizli Profile Nasıl Bakılır?

Instagram’da Gizli Profile Nasıl Bakılır?

Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya platformudur. 2 milyondan fazla kullanıcısı var, bu da onu fotoğraf ve video paylaşmak için en popüler platformlardan biri haline getiriyor. Instagram, kullanıcıların resimlerini arkadaşlarıyla, aile üyeleriyle ve diğer insanlarla çevrimiçi olarak paylaşmalarına olanak tanıyan çok popüler bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Instagram 2010'dan beri var ve o zamandan beri onu bugün piyasadaki en iyi fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri yapan birçok yeni özellikle güncellendi. Kullanıcılar hesaplarına fotoğraf ve video gönderebilir, ancak benzer içerik yayınlayan diğer kişilerle de etkileşim kurabilirler. Instagram, bugün dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri çünkü dünyanın her yerinden çok sayıda kullanıcısı var! Birçok kişi  Instagram’da Gizli Profile Nasıl Bakılır? sorusunun cevabını merak ediyor eğer sizlerde  bunu merak ediyorsanız sizler için yaptığımız bu içerikte bulabilirsiniz  Instagram'ın  gizlilik konusuna önem verdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bir kullanıcı gizlilik ayarlarını değiştirip fotoğraf veya videolar attığı zaman takipçisi olmayan kullanıcılar bu gönderileri maalesef ki göremiyor ve bu durum  takip etmeyen kullanıcılar için merak uyandırıyor.  Sizlerde Instagram’da gizli profile nasıl bakılır?   Sorusuna yanıt arıyorsanız tam yerindesiniz  Başka yere bakmanıza gerek yok çünkü size bu popüler sosyal medya ağı olan instagram’da  gizli profile nasıl bakılır sorusunun cevabını vereceğiz.

Instagram’da Gizli Profile Nasıl Bakılır?

Hepimizin bildiği gibi Instagram özel bir platformdur. Ancak, gizli profilleri bulmanın bazı yolları vardır. Yapmanız gereken ilk ve en önemli şey, bazı üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır. Bu uygulamaları ister bilgisayarınızdan ister telefonlarınıza herhangi bir arama motorundan instagram gizli profile bak yazıp  seçtiğiniz herhangi bir  uygulamayı veya programı yükleyip  açabilirsiniz. Bu uygulamalar, Instagram'da gizlilik ayarlarınızı yönetmenize yardımcı olabilir. Ancak bu uygulamaları kullanırken biraz bilgi sahibi yada  dikkatli olmanız lazım  kolayca başka birinin hesabına yönlendirebilirler. Bu yüzden kullanırken daima dikkatli olun.  Ve aktifliğini  yitirmiş bir program almamaya indirmeye özen gösteriniz aktif kullanımı biten proğramlar size zaman kaybı ve belleğinizde yer işgalinden başka birşey sağlamayacaktır.

Instagram Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

Instagram oldukça popüler bir sosyal medya platformudur. Çeşitli özelliklerle milyonlarca kullanıcının birbiriyle bağlantı kurmasını sağlar. En popüler özelliklerinden biri, görüntüleri, videoları ve canlı sohbetleri çevrimiçi olarak paylaşma yeteneğidir. Buna ek olarak, bazı kullanıcılar Instagram'ın uygulamasını sohbet, fotoğraf paylaşımı ve video paylaşımı için kullanıyor. Bu sayede yüksek takipçi sayınızdan para kazanabilirsiniz ve reklam verenler bunu ürün veya hizmetleri için bir tanıtım aracı olarak kullanırlar. Bu nedenle Instagram, kullanıcılarını verilerini çalmak veya hesaplarını izinsiz olarak ele geçirmek isteyen bilgisayar korsanlarından ve dolandırıcılardan korumak için katı güvenlik önlemleri almaktadır. Bizde tam burda medya hizmetin firması olarak sizlere İnstagram gizlilik ayarları nedir instagram gizlilik ayarları nasıl yapılır onları göstereceğiz. Unutmayın ki   Bu önlemler, profilinize erişimi olmayan veya hacklemek isteyen kişilerden profilinizi gizlemenizi sağlayan "instagram ayarları" adlı bir özelliği içerir.

Instagram'da gizlilik ayarlarınızı değiştirmek istiyorsanız şu adımları izleyin:

1. Hesabınızda oturum açın.

2. Profil sayfanızın sağ üst köşesindeki ilk olarak 3 çizgili yere girip daha sonra  dişli çark simgesine tıklayarak Ayarlar sayfasına gidin.

3. Bu sayfanın altındaki açılır menüden Gizlilik ve Güvenlik'i seçin.

4. Hesabınızın arkadaşlarınızla mı yoksa reklam verenlerle mi yoksa her ikisiyle mi paylaşılacağını ayarlamak isteyip istemediğinizi seçin. Bu değişikliklerin başkalarının gönderilerinizi nasıl gördüğünü nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, bu sayfanın altındaki Daha Fazla Bilgi bağlantısına basın (sizi her değişikliğin ne anlama geldiğini açıklayan bir sayfaya götürür).

5. Değişiklikleri yaptıktan ve memnun kaldıktan sonra, bu sayfanın altındaki Değişiklikleri Kaydet düğmesini tıklayın (sizi profilinize geri götürecektir).

Gizli Instagram Hesabı Ne Demek?

 İnstagramın gizli hesap olması demek siz değerli kullanıcıların  instagramda daha rahat  davranmanız anlamına gelir. Çünkü attığınız videoların fotoğrafların ve storylerinizin  herkesin değil sizin takip onayı verdiğiniz kullanıcılarınızın görmesi anlamına gelmektedir. Diğer kullanıcılar yani sizi takip etmeyen kullanıcıların paylaştığınız gönderileri görememesine engel olması anlamı taşır.

Gizli Hesap Keşfete Düşer Mi?

Gizli kullandığınız Instagram hesabınız ne yazık ki keşfet’e düşmez. Çünkü adı üzerinde gizli hesap adı altında  kullanıyorsunuz  Gizli olan  Instagram hesapları  yalnızca sizleri  takip eden kullanıcıların gönderilerinizi yani  videolarınızı , resimlerinizi ve hikayelerinizi  görmelerine olanak sağlar. Hesaplarını gizli kullanarak devam eden  instagram  kullanıcılarının  hesapları keşfete düşmez.  Eğer kararınızı değiştirip gizli hesbınızı açıp keşfete düşmek isterseniz sizlere www.medyahizmetin.com firması olarak sizlere  daha iyi bilgiler ve birlikte çalışmalar yapmak için yardımcı ve fikir sahibi yapabiliriz.