Tinder Nedir Nasıl Kullanılır?

Tinder Nedir Nasıl Kullanılır?

Tinder, bölgenizdeki yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Piyasadaki en popüler flört uygulamasıdır ve indirmek ücretsizdir. Tinder'ı kullanırken yapmanız gereken ilk şey, e-posta adresiniz veya Facebook hesabınızla kaydolarak bir hesap oluşturmaktır. Ardından, sitede bir profil oluşturduktan sonra, kendinizle ilgili tüm temel bilgileri tek bir adımda doldurabilirsiniz: ad/doğum tarihi/yer/boy/kilo...vs, ama isterseniz kendiniz hakkında daha fazla bilgi verebilirsiniz. (örneğin ben ne tür bir insanım?)

 

Tinder Ne Demek?

Tinder ne demek? Tinder, yeni insanlarla tanışmayı kolaylaştıran ücretsiz bir flört uygulamasıdır. Android ve iPhone'da mevcuttur, böylece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tinder, dünya çapında 200 milyondan fazla kez indirildi ve onu tarihin en popüler mobil uygulamalarından biri haline getirdi! Aslında, Tinder dünya çapında 190'dan fazla ülke tarafından kullanılıyor ve hizmetlerini henüz denememiş milyonlarca insan daha var!

 

Tinder’da Nasıl Eşleşilir?

 

Tinder, yeni insanlarla tanışmanın harika bir yoludur. Basit, eğlenceli ve ücretsiz. Konum, yaş ve ilgi alanlarına göre eşleşmeleri arayabilirsiniz. Biyografinize biraz metin ekleyerek profilinizi diğer tinder kullanıcılarının kalabalığından farklı kılmak istiyorsanız, o zaman bu makale bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bir tinder biyografisi nasıl yazılır: Her şeyden önce adınız veya takma adınız ile başlayın! Bu, insanların profilinize baktıklarında gördükleri ilk şeydir, bu yüzden akılda kalıcı ve akılda kalıcı olduğundan emin olun - "Merhaba" veya "N'aber?" gibi bir şey. Bir sonraki adım, kendinizin bazı resimlerini eklemektir. Diğer insanların sizinle Tinder'da eşleşmesini daha kolay yapabilmesi için Facebook profil resminizi veya bu makaleye geri bağlantısı olan bir Instagram hesabınızı kullanmanızı öneririm. Son adım, insanların ne aradığınızı ve neden sizinle konuşmakla ilgilenmeleri gerektiğini bilmeleri için biyografinize bir metin eklemektir. İlgi alanlarınız (ör. müzik, filmler), hobileriniz (ör. yemek pişirmek, koşmak) gibi şeyleri veya hatta kendinizi en iyi hangi ilişki durumunun tanımlayacağı gibi şeyleri dahil edebilirsiniz . Bekar/evli/boşanmış vb.

 

Tinder Eşleşme Taktikleri

 

Temel bilgilerle başlayalım. Tinder bir flört uygulaması gibidir, ancak tanımadığınız kişilerle çıkmak yerine, potansiyel bir eşleşmenin konuşmaya değer biri olup olmadığını belirtmek için sola veya sağa kaydırırsınız. Bu ilk "kaydırma" penceresinin ötesine geçmenin başka yolları da vardır; örneğin, bir kişinin profiline dokunarak ve sohbet etmeye değip değmeyeceğine karar vermeden önce onlar hakkında biraz daha okumak. Ancak burada bu temel hareketleri en iyi nasıl kullanacağımıza odaklanalım: Sağa kaydırmak "İlgileniyorum" anlamına gelir. Bu, potansiyel eşiniz olarak ayarlanmış birini (yani, ilgi alanlarınıza uyan birini) gördüğünüzde ortaya çıkar. Bu, birbirlerinin profil resimlerini ana vesikalık bölümlerinde gördükten sonra 5 saniye içinde ve taraflardan herhangi biri henüz bir şey söylemeden gerçekleşirse, en azından birinin herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan "sağa kaydırabilmesi" için yeterince ilgi olduğu açık olacaktır. ne olursa olsun açıklama! Ancak 5 saniye geçtikten sonra, işlerin bir yere varabileceği açık görünse bile, onunla devam etmemeye çalışın; aksi takdirde daha sonra başlangıçta amaçladığımızdan tamamen farklı bir şeye ihtiyacımız olduğunda (belki yeni bir şey denemek gibi) gelebilir.


 

Tinder’ı Gizli Kullanma

 

Tinder, dünyanın en popüler flört uygulamalarından biridir. Ayrıca, kiminle buluşmak isteyebileceğinizi görmenin iyi bir yolu! Ama ya arkadaşlarınızın bunu görmesini istemiyorsanız? Tinder'da gizlenmenin birçok yolu var. İnsanların resimlerinizi ve bio'unuzu görmesini engelleyebilirsiniz, ancak bu onların mesaj göndermelerini veya onları beğenmelerini engellemez! Ayrıca profil resminizi, insanlar sizinkini Google Görseller veya Facebook veya Instagram gibi Sosyal Medya uygulamaları aracılığıyla çevrimiçi olarak aradığında görünmemesi için değiştirebilirsiniz...

 

Tinder Kullananları Görme

 

Tinder kullananları görebilmek için ücretli üyelikler satın almanız gerekmektedir.

 

Tinder Plus Satın Al

 

Tinder Plus, Tinder uygulamasının ücretli bir yükseltmesidir ve daha fazla özelliğe erişmenizi sağlar. Kendiniz almakla ilgileniyorsanız, hizmet hakkında bilmeniz gerekenler: Tinder Plus'ın fiyatı nedir? Taahhüt veya gizli ücret olmadan aylık 9,99 ABD Doları (veya üç ay için 24,99 ABD Doları) tutarındadır. Kaydolduktan sonraki 24 saat içinde istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve yenileme tarihiniz gelecek ay tekrar gelmeden önce iptal etmekle ilgili hiçbir masraf olmayacaktır! Üyeliğimde son kullanma tarihi var mı? Yeterince yakından ilgilenmedikçe hiç kimse hesabının ne kadar süredir aktif olduğunu göremez; Ancak, bu süre sona erdiğinde, bunun gibi uygulamalar aracılığıyla çevrimiçi aşkı bulmaya yeterince önem veren başka bir kişi gelene kadar tüm hesaplar devre dışı kalır!

MedyaHizmetin olarak sizlere 6 aylık tinder plus satın al paketi hazırladık. 6 aylık tinder plus satın alarak sınırsız beğeni hakkına sahip olursunuz bu da eşleşme sayınızın artması anlamına gelir.